Mončiči retro hračky - vzpomínáte si na ně? Jsou to nestárnoucí retro hračky, které nás provázely dětstvím a vážou se k nim milé vzpomínky. Prodej mončiči retro edice je spuštěn, vyberte tuto retro hračku dětem i vy.

Rychlé info Pro holky Pro kluky
Mončiči koala 15cmMončiči koala 15cm

Mončiči koala 15cm

Do 2-5 dní
699,75 Kč
Plyšové mončiči převlečené za koalu. Rohlíčkový mončičák je ještě hebčí v kožíšku. Výška 15 cm.

Léty ověřená klasika je zpět. Online prodej mončiči je tady. Věděli jste, že Mončičáci, nebo Monchhichi – jak zní originální název těchto roztomilých postaviček, vznikly již v sedmdesátých letech minulého století? Od té doby se mončičáci těší neutuchající oblibě. Právem tedy říkáme, že Mončičáci jsou retro hračky ověřené časem.

Mončiči holka, kluk, nebo celá rodinka mončiči? To už necháme na vás. Faktem je, že monchichi figurky jsou tady s námi již dlouho a právě teď se retro hračky mončiči opět těší velké oblibě. Klikněte a vyberte si oblíbeného mončičáka i vy!

Příběh Monchichi retro hračky

Všechno to začalo v roce 1974, kdy pan Sekiguchi vytvořil první mončičáky. Byla to milá dvojčata mončiči - plyšové opičky - chlapec a holka. Plyšáci měli rozkošnou vinylovou tvářičku, huňatý kožíšek a cucali si paleček. Takto začal prodej mončiči v Japonsku. Postavičky original Monchichi se staly v Japonsku okamžitě velkým hitem a postupně se rozšiřovaly do celého světa. Po úspěchu na domácí půdě v Japonsku následoval celosvětový šílenství. Posupně Mončičáci přicházeli jako různé retro edice a redesigny. Ani všelijaké módní trendy však tvůrce mončiči neodklonili od původního záměru. Mončičáči jsou i dnes stejně rozkošné a optimistické postavičky opiček. Dnes jsou mončiči retro hračky opět na scéně a těší se velké oblibě. Vyberte si i vy original Monchichi retro postavičku.