Nádoba na hmyz s lupou pro bezpečné pozorování hmyzu je oblíbeným nástrojem malých objevitelů. Děti vždy potěší objevování nových detailů. Nádoba na hmyz s lupou je bezpečným způsobem objevování světa.

Rychlé info
Nádobka na pozorování hmyzu LabZZ C1Nádobka na pozorování hmyzu LabZZ C1

Nádobka na pozorování hmyzu LabZZ C1

Není skladem
211,58 Kč
Skvělá nádobka na pozorování hmyzu. Víčko má zvětšení 6x a 3x. Na dně je měřící mřížka na pomoc při určování rozměrů objektu.

Víte co potěší každého malého průzkumníka přírody? Nádoba na hmyz s lupou. Příroda má nekonečné množství podob a děti s tímto pomocníkem dokáží prozkoumat alespoň část fascinujícího světa hmyzu.

Nádoba na hmyz s lupou je bezpečná

Ať si pro vašeho malého pozorovatele vyberete liboolnou nádobu, výrobci vždy dbají na bezpečnost dětí. Nádobky jsou vyrobeny z odolného plastu, a snesou i hrubší zacházení. Upozorněte však děti, aby dávaly pozor a nepoškrábaly víčko nádobky. V něm se obvykle nachází lupa, která dokáže zprostředkovat fascinující pohled na hymz.

Nádoba na hmyz s lupou je praktická

Nádobka se stane praktickým doplňkem pro děti při výletech do přírody nebo při pobytu na zahradě. Je lehká, skladná a vejde se do každé tašky či batohu.