Vybíráte dětská odrážedla? Odrážedlo pro děti představuje skvělou kombinaci rozvoje motorických dovedností a zábavy. Děti díky přirozenému pohybu – odrážení rozvíjejí pohybové schopnosti. Zároveň je odrážedlo pro děti skvělou přípravou na byciklování. Děti pohyb milují a každá jízda na dětském odrážedle je pro ně novým zážitkem.

Dětská odrážedla jsou skvělým prostředkem, jak trávit s dětmi čas venku. Pro děti se stane odrážedlo velmi rychle oblíbeným společníkem. Děti se na odrážedle nohama odrážejí od země. Tento pohyb si rychle osvojí a bude je bavit. Stačí nasednout a děti intuitivně vědí, co mají dělat.

5 důvodů proč dětem koupit odrážedlo pro děti

Pohyb na odrážedle je jednoduchý a děti si ho rychle osvojí
Dymanika pohybu děti fascinuje a vždy se na výlet s odrážedlem budou těšit
Dětské odrážedlo pomáhá při rozvoji pohybových schopností dítěte
Jízda na odrážedle pomáhá i rozvoji prostorové orientace - děti se naučí odhadovat vzdálenosti
Odrážedlo je příprava pro jízdu na kole

Kdy koupit první odrážedlo pro děti

První dětské odrážedlo kupte svému potomkovi, když začne samostatně chodit a běhat. To je správný čas na první odrážedlo. Ideální je začít dvoustopým odrážedlem, které dodá dětem sebevědomí a „naučí je“ jak se odrážedlo chová. Důležité je, aby dítě dosáhlo na zem celou nohou. Odrážedlo pro nejmenší má obvykle podobu autíčka, které mívá za sedadlem opěrku. Ta dětem pomáhá se stabilitou. Pro nejmenší je také skvělé odrážedlo s vodící tyčí. Ta dává rodičům naprostou kontrolu nad pohybem dítěte na odrážedle.

Dětské odrážedlo od 2 let

Toto jsou již vozidla, která děti plně připraví na první kolo. Pomáhají dětem učit se udržovat rovnováhu a děti si rychlou samostatnou jízdu náležitě vychutnají. Pro dětské odrážedlo od 2 let je důležité, aby dítě dosáhlo na jejich stranách na zem. Nejen špičkou, ale celou nohou. Dvoukolové odrážedlo je skvělou přípravou na dětské kolo.