Pozorovací dalekohledy jsou skvělou volbou při pozorování velmi vzdálených terestriálních objektů. V této kategorii naleznete lehké pozorovací dalekohledy vhodné pro turistiku, pozorování ptactva a podobně. Stejně však do této kategorie patří výkonné spektivy s velkou čočkou, které se používají pro lov nebo jiné profesionální použití. Všechny pozorovací dalekohledy jsou vybaveny kvalitní optikou s antireflexní vrstvou na všech optických plochách, která zajišťuje čistý a jasný obraz.

V kategorii pozorovací dalekohledy naleznete lehké pozorovací dalekohledy vhodné pro turistiku, pozorování ptactva a podobně. Stejně však do této kategorie patří výkonné spektivy s velkou čočkou, které se používají pro lov nebo jiné profesionální použití. Všechny pozorovací dalekohledy jsou vybaveny kvalitní optikou s antireflexní vrstvou na všech optických plochách, která zajišťuje čistý a jasný obraz.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny pozorovací dalekohledy

Všechny optické prvky pozorovacích dalekohledů v naší nabídce jsou vyrobeny ze skla špičkové kvality. Sklo je potaženo několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zabazpečuje čistost obrazu, kontrast i barevnou věrnost. Plášť spektivů je většinou vyroben z polykarbonátu, který je velmi odolný, spolehlivý a trvanlivý. Pozorovací dalekohledy jsou vodotěsné a odolné proti zamlžování.

Jaký je rozdíl mezi pozorovacím dalekohledem, binokulárním dalekohledem a obyčejným monokulárem

Pozorovací dalekohledy mají nejvyšší optický výkon. Proto poskytnou pozorování v nejmenších detailech. Budete se tak moci podívat na pozorované objekty hezky zblízka ve větším detailu. Přesto jsou pozorovací dalekohledy lehké a mobilní. Většina z nich je vybavena malým stativem.

Pokud hledáte solidní spektiv s dobrým optickým výkonem, odolným a lehkým tělem, pozděte si naši nabídku pozorovacích dalekohledů. Určitě si vyberete ten váš.