Trvalé mikroskopické preparáty šetří váš čas a umožní okamžitě začít s pozorováním. Vysoká kvalita preparátů a jejich odolnost zajistí dlouhodobé pozorování v konzistené kvalitě. K dispozici jsou kvalitní preparáty pod mikroskop ze světa rostlin i živočichů. Trvalé mikroskopické preparáty se skvěle hodí pro studenty, do školních laboratoří i do mateřských škol.

Rychlé info Pro holky Pro kluky
Preparáty pod mikroskop - BukiPreparáty pro mikroskop 20ks

Preparáty pro mikroskop 20ks

Skladem
431,88 Kč
20 mikroskopických preparátů připravených k pozorování. Bezpečné a praktické preparáty umožní okamžité pozorování mikrosvěta.

Hotové preparáty pod mikroskop se skvěle hodí pro studenty, do školních laboratoří i do mateřských škol. Jejich obrovskou výhodou je bezpečnost, úspora času i vysoká odolnost připravených vzorků. Stačí je jednoduše umístit na pozorovací stoleček mikroskopu a můžete začít s pozorováním.

Hotové mikroskopické preparáty šetří čas

Jednou z nejdůležitějších úloh ve světě mikroskopie je příprava kvalitních preparátů. V případě dětí a studentů je často úkolem rodičů a učitelů připravit kvalitní preparáty pro pozorování pod mikroskopem. Připravené mikroskopické preparáty šetří čas rodičů i učitelů a zajistí konzistenci pozorovaných objektů pro všechny děti.

Hotové mikroskopické preparáty jsou bezpečné

Přípava vzorků pro pozorování pod mikroskopem často vyžaduje práci s žiletkou, skalpelem či mikrotomem. Nařezané preparáty jsou následně přeneseny na sklíčka, která jsou křehká a mohou se lámat. Připravené trvalé mikroskopické preparáty naopak nepředstavují pro děti žádné nebezpečí. Časem se děti samy naučí jak s hotovými preparáty manipulovat a jak je umístit na stolek mikroskopu.

Preparáty pod mikroskop umožní okamžité pozorování pod mikroskopem

Uvažujete nad koupí mikroskopu pro vaši ratolest? Mikroskop je skvělým dárkem pro děti. Rovněž je důležité myslet na to, co budou děti pod mikroskopem pozorovat. Kupujete-li mikroskop jako dárek pro dítě nebo studenta, doporučujeme přikoupit i připravené mikroskopické preparáty.

Stále vybíráte trvalé mikroskopické preparáty?

Pokud si stále neumíte vybrat preparáty pod mikroskop, doporučujeme soustředit se na preparáty podle zájmů dítěte, resp. zaměření studia. K dispozici jsou připraveny preparáty zvířat, rostlin nebo mikroskopické živočichy žijící ve vodě.