Školní mikroskop představuje střední a vyšší třídu mikroskopů. Tato třída mikroskopů je vhodná pro studenty, pro domácí pozorování, i do školních laboratoří. Některé školní mikroskopy obsahují i hotové preparáty, takže mikroskop stačí rozbalit a pozorování může začít.

Rychlé info Pro holky Pro kluky
Preparáty pod mikroskop - BukiPreparáty pro mikroskop 20ks

Preparáty pro mikroskop 20ks

Skladem
431,88 Kč
20 mikroskopických preparátů připravených k pozorování. Bezpečné a praktické preparáty umožní okamžité pozorování mikrosvěta.

Nenechte se zmást názvem – školní mikroskopy nejsou žádné hračky. Jsou to seriózní optické přístroje a řada z nich se směle může srovnávat s profesionálními modely. Pomocí školních mikroskopů lze realizovat laboratoře a nezávislé výzkumy v různých oborech přírodních věd jako lékařství, botanika, biologie, archeologie a mineralogie.

Školní mikroskop a jeho charakteristika

Školní mikroskopy přicházejí s velkým množstvím příslušenství. Jedná se o optické přístroje se středním zvětšením, které jsou ideální pro studium biologie. Dítě si doslova zamiluje záhady mikrosvěta, který před ním mikroskop otevře. Školní mirkoskopy jsou určeny především pro děti a studenty, aby probudily v dětech zájem o vědu. Mnoho mikroskopů je vybaveno bohatým a užitečným příslušenstvím, díky čemuž je proces pronikání do mikrosvěta od první minuty ještě zábavnější. Některé školní mikroskopy již obsahují připravené preparáty a další experimentální sady. Po vybalení mikroskopu stačí položit preparát na stolek a dobrodružství začíná

Nenechte se oklamat názvem kategorie – školní mikroskopy jsou plnohodnotné kvalitní optické přístroje. Byly speciálně navrženy pro děti, mládež a začínající dospěláky. Školní mikroskopy mají atraktivní odolné pláště a vynikající optické vlastnosti.

Školní mikroskopy nejsou jen pro školy

Naše mikroskopy jsou ideální pro práci ve škole i doma. Uvažujete-li nad koupí mikroskopu pro školáka, studenta nebo do vzdělávací instituce, u nás si určitě vyberete.